Jeďte s námi na vysněnou dovolenou plnou poznání!


Naši zkušení průvodci vás rádi seznámí i s místy, která v průvodcích nenajdete!


Vybíráme kvalitní hotely a dbáme na perfektní servis a organizaci. Na cesty za poznáním pak s vámi vyrážejí jedni z nejlepších průvodců na trhu a delegáti, kteří se postarají o to, že vy se o nic starat nemusíte.
Krása Severozápadu


Destinace: Hanoi - Sapa - Bac Ha - Ha Giang - Dong Van - Meo Vac - Cao Bang - Ba Be - Ha Long


Severozápadní Vietnam je obzvláště krásný díky příjemným teplotám, bohaté kultuře a nádherné přírodě. Ohromné strmé hory porostlé hustou džunglí lemují malebné horské vesničky. Střetávají se zde kultury různých etnických skupin obyvatel Vietnamu. Vaši pozornost získají hlavně svými pestrobarevnými kroji. Tak neváhejte a pojeďte s námi objevovat krásu Severozápadu Vietnamu.


 
Vietnamská města


Destinace: Ho Chi Minh - Mui Ne (Phan Thiet) - Nha Trang - Da Nang - Hoi An - Ha Long - Hanoj


Přinášíme Vám ta nejkrásnější vietnamská města v balíčku třináctidenního zájezdu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poznat exotickou krásu Vietnamu - od jihu směrem na sever. Budete moci porovnat vyspělý, rušný jih s tradičním, historicky zaměřeným severem. Čeká na Vás i krásné pláže Jihočínského moře a mnoho jiných úchvatných míst, která rozhodně stojí za návštěvu.


 
Cesta za horolezeckým dobrodružstvím


Destinace: Hanoj - Huu Lung - Mai Chau - Hai Phong - Cat Ba


Chystáme pro Vás - vášnivé cestovatele - velkou výzvu! Pojďte s námi zažít neobyčejné osmidenní dobrodružství, ve kterém si můžete vyzkoušet lezení po skálách, budete obklopeni autentickou přírodou severozápadní horské oblasti. Nepřijdete ani o návštěvu hlavního města Vietnamu – Hanoj a také si odnesete kousek moře z krátkého pobytu na ostrově Cat Ba.


 


Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek a mějte přehled o tom co chystáme.