O nás

Jsme hrdí, že jsme první vietnamskou cestovní kanceláři v České republice. Rádi partnerům a zákazníkům nabízíme komplexní cestovní služby s profesionální kvalitou a servisem. 

Společnost byla založena v roce 2007. TourViet od té doby neustále prochází budováním a rozvojem. Neustále rozvíjíme a zvýšujeme kvalitu poskytovaných služeb. Společnost postupně rozšiřujeme své činnosti:

vietnamský a mezinárodní cestovní ruch, zajištění nejvýhodnějších letenek a ubytování, vnitrozemní dopravu, pořádání konferencí, seminářů, obchodní meetingů..

Se sloganem :“ Cestujeme s požitkem“ a diverzifikací produktů je TourViet důvěryhodnou společností s mezinárodní působností na trhu cestovního ruchu. TourViet je přední značkou v poskytování služeb a kvality s profesionálním přístupem 

TourViet má úzké vztahy s klíčovými partnery v tuzemsku i v oblasti mezinárodního cestovního ruchu, víz, letenek a hotelů po celém světě.


Poslání a vize společnosti

- stále zvyšovat kvalitu svých služeb a udržet si svoji pozici jedné z nejlepší cestovních společnosti se specializací na zájezdy do Vietnamu.

- dodávat našim zákazníkům nejlepší a nejkvalitnější cestovní produkty, a to díky své finanční síle , zkušenost a pověsti v oblasti služeb cestovního ruchu, dále díky udržitelným vztahům s hlavními partnery po celém světě,

dynamickým a profesionálním týmem zaměstnanců


Naše obchodní filozofie

TourViet má odpovědnost a porozumění ke společnosti a životnímu prostředí, rozvíjí produkty a obchodní aktivity, a to v harmonizaci s komunitou. Je šetrný k životnímu prostředí.


Základní hodnoty

- Vždy dodržovat standardy a kvality poskytovaných služeb

- Kvalita služeb a pohodlí našich zákazníků je hlavním kritériem v činnosti společnosti

-  proaktivní k přání zákazníka, kterému přináší a inspiruje ho zajímavými a unikátními produkty, které mohou nalézt pouze u TourViet.

Ode dne svého vzniku máme stanoveny čtyři zásady, které jsou krédem všech činností společností: 

- Dodržování přijatých závazků

- Zajištění vybraných produktů

- Zaručení přiměřené ceny

- Profesionální péče


Jaké výhody nabízí TourViet?

- Dlouhodobé působení na českém a vietnamském trhu

- Výborná znalost českého a vietnamského trhu a porozumění potřebám zákazníků

- Flexibilní a kreativní pracovní tým

- Silné a spolehlivé obchodní partnery ve Vietnamu a na celé světě

- Přizpůsobit zájezd požadavku zákazníka

- Nabízet kvalitní služby za nejvýhodnější ceny


CESTOVNÍ KANCELÁŘ TOURVIET SPECIALISTA NA ZÁJEZDY DO VIETNAMU A CELÉHO SVĚTA 

„CESTUJEME S POŽITKEM“Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek a mějte přehled o tom co chystáme.